Grafik Adresi

Grafik Adresi

Grafik in adresi

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Ayın en aktif yollayıcıları
nullsix

zubamba

mrstanitim

Paylaş | 

Benim Zevkim Güzelliğinizin Modaya Yansıması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
zubamba
Usta Üye
Usta Üye

Rep Gücü : 4433
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Benim Zevkim Güzelliğinizin Modaya Yansıması   Çarş. Tem. 26, 2017 7:56 pm

Eratay Tekstil firması kendi bünyesinde Benim Zevkim ve Zeynep Henna olmak üzere iki marka bulundurmaktadır. Firmanın iki markasıda Facebook, İnstagram ve Whatsapp üzerinden aktif olarak Bayan Çanta, Cüzdan, Saat, Şal, Eşarp ve Makyaj Malzemeleri satmaktadır. Müşteri odaklı ve kazanımlı çalışan firma her müşterisi ile ürün gösteriminden alımına, alımından teslimatına kadar ilgilenmektedir ve ürünlerin müşterilerine en kısa zamanda ve sağlam şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Ödeme seçenekleri olara Havale, EFT, Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartı ödeme gibi bir çok güvenli ödeme seçeneğini kabul etmektedir. Ürünlerini yayınladıkları sayfalarında hemen hemen hergün yeni ürünler görmek mümkün. Ürün çeşitlilikleri çok fazla ve gün geçtikçe müşterilerinin istekleri üzerine yeni kategorilerde ürünler getirtmekteler. Güzelliğinizi modaya yansıtın sloganıyla bayanların dikkatini çeken firma, internet üzerinden güvenli ve sıkıntısız alışveriş yapmak isteyen bayanlar için güvenilir bir kapı. Facebook, İnstagram ve Whatsapp bilgileri aşağıdadır.

Facebook: https://www.facebook.com/bzevkim

İnstagram:

@bzevkim

@zeynep_henna

Whatsapp: 0532 354 52 23
Kullanıcı profilini gör

Benim Zevkim Güzelliğinizin Modaya Yansıması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ayben benim o klip indir